Із 2017-го до 2019 року директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник із родиною та друзями не менше ніж п'ять разів відвідував мисливські угіддя "Поліське-Сарни" у Рівненській області. 

Відпочинок оплачував його товариш, який повідомив, що кожен візит голови НАБУ на базу відпочинку коштував не менше ніж 100 тис. грн. Про це йдеться у протоколі допиту в правоохоронних органах. 

Знайомий директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника на допиті в Генеральній прокуратурі України заявив, що платив за його відпочинок на території мисливського господарства "Поліське-Сарни" у Рівненській області, тому що "не міг відмовити в силу своїх життєвих принципів".

Про це йдеться у протоколі допиту, проведеного 23 квітня 2019 року.

"Нічого я не винен і не зобов'язаний перед ним. Допомагаю йому лише як товариш на його прохання. Він належить до таких товаришів, кому я відмовити в силу своїх життєвих принципів не можу", – заявив чоловік, який оплатив як мінімум п'ять візитів Ситника і його оточення в угіддя.

Він зазначив, що не звертався до Ситника з проханням про компенсацію витрат на відпочинок, оскільки був "приймаючою стороною і соромився про таке говорити".

Друг Ситника розповів, що на прохання голови НАБУ привозив на базу відпочинку продукти харчування, елітне спиртне, хлопавки для дітей, квадроцикли та інше. За словами чоловіка, організацією відпочинку безпосередньо в угіддях займався його родич, який близько знайомий із директором бази.

Він також повідомив, що кожен візит Ситника в угіддя коштував приблизно 100 тис. грн. Під час одного з останніх відпочинків голови НАБУ його друзі розбили один і зламали ще два квадроцикли, розповів друг Ситника.

За його словами, ремонт транспортних засобів обійшовся приблизно в $4 тис.

Знайомий голови НАБУ зазначив, що в зазначені 100 тис. грн не включено вартість послуг, які надавали відпочивальникам працівники бази відпочинку. 

7 травня стало відомо, що ГПУ викликає Ситника на допит 10 травня через перевищення посадових повноважень.

Telegram-канал The Newsroom, який ведуть журналістки Тетяна Ніколаєнко та Оксана Денисова, повідомляв, що директора НАБУ викликають на допит у межах провадження Державного бюро розслідувань щодо ймовірного розголошення таємниці слідства. За інформацією журналісток, ідеться про можливе втручання у вибори у США 2016 року.