У міській лікарні Одеси родичі померлого пацієнта побили чотирьох лікарів. Про це повідомили в прес-службі місцевої поліції.

Як з'ясувалося, кілька днів тому в лікарню з іншої медустанови перевезли 46-річного чоловіка, життєзабезпечення якого підтримувалося за допомогою штучного апарату легенів. Сьогодні хворий помер в реанімації. Після повідомлення про смерть чоловіка його обурені родичі накинулися на лікарів і побили їх.

Популярное: Украинцы разбились в авиакатастрофе: первые подробности

Зараз трьох осіб, які завдали тілесних ушкоджень медикам, доставили до відділення поліції. Слідчо-оперативна група поліції працює на місці. Встановлюються всі обставини події.

"Вирішується питання про надання правової кваліфікації інциденту в лікарні. Крім того, вирішується питання про внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомостей за фактом смерті чоловіка за ч. 1 ст. 115 (з позначкою природна смерть) Кримінального кодексу України", – зазначили в поліції.

Нагадаємо, У приватній столичній лікарні Російської Федерації після операції померла громадянка України, 1969 року народження.  Інцидент стався 3 вересня в медичній клініці “Сімейний доктор” на вулиці Усачова Москви. Померла звернулася в клініку зі скаргою на ациклічні кровотечі.