Лідер партії "Сила і честь" Ігор Смешко сподівається, що екзит-поли помиляються і його політична сила пройде до Верховної Ради.

Про це Смешко заявив на своїй сторінці в Фейсбук. "Перша реакція на екзит-поли? Ви самі чули, що цілий день були певні порушення чинного законодавства. Екзит-поли на минулих президентських виборах давали мені 1,6% голосів. Насправді проголосували два мільйони і офіційно я отримав більше 6%.

Екзит-поли, на жаль, не існують поза олігархічно-кланової системи, яка нікуди не поділася і існує до сьогоднішнього дня", – написав Смешко.

Нагадаємо, п'ятірка лідерів-партій, що проходять до парламенту, не стала сюрпризом. Це "Слуга народу", "Опозиційна платформа -" За життя "," Європейська солідарність", "Батьківщина" і "Голос ".

Якщо брати голосування по регіонах, то на Львівщині більшість виборців проголосували за партію "Голос", в Донецькій і Луганській областях за "Опозиційна платформу -" За життя ". В інших регіонах в лідерах "Слуга народу".

Зараз першою серед політичних сил, які в парламент не потрапляють, є "Радикальна партія Олега Ляшка" (3,96%), далі йдуть "Сила і честь" (3,73) і "Опозиційний блок" (3,22%).