Народний депутат Надія Савченко, справа якої сьогодні розглядається у Шевченківському райсуді столиці, заявила, що в СІЗО її скрізь знімають камери, передає Корупція.Інфо

"У СІЗО у мене немає ніякої зони, де б не порушувалося людська гідність. Камери стоять так, що я не можу роздягтися, щоб мене не знімали, не можу сходити в туалет, щоб мене не знімали відеокамери. Все це про те, як людей закривають, як принижується людська гідність після Революції гідності", – сказала вона.

Пізніше судді пішли в нарадчу кімнату для того, щоб розглянути перше клопотання, яке подали адвокати Савченко. Захисники нардепа просять дозволити їх підзахисній сидіти поруч з ними, а не в боксі для затриманих.

Нагадаємо, 22 березня Савченко позбавили депутатської недоторканності. Депутати також дозволили її затримання і арешт.

Після цього генпрокурор Юрій Луценко підписав і оголосив підозру Савченко в присутності адвоката – вона була затримана і провела ніч у СІЗО СБУ.

Популярне: "Відробляє Петру Порошенку за те, що…", – мама Савченко прокоментувала арешт доньки

Надію Савченко підозрюють у підготовці терактів у сесійній залі Верховної Ради. За словами Луценка, слідство має докази того, що вона планувала знищити бойовими гранатами дві ложі, а з допомогою автоматів добивати тих, хто виживе. Сама ж Савченко заявляє, що планувала всього лише "політичну провокацію".