Народний депутат України і кума президента Петра Порошенка, Оксана Білозір звільнила двох помічників, передає Корупія.Інфо

Популярне: Платити по-новому: Верховна Рада прийняла законопроект про комунальні послуги

Здавалося б – має право. Але примітно, що обидва звільнених помічника самим прямим чином пов'язували її з російськими офшорними компаніями і участю в рейдерському захопленні Миколаївського суднобудівного заводу "Океан", з подальшим незаконним використанням захопленого майна заводу.

Про звільнення помічників свідчать дані з персональної сторінки Оксани Білозір на сайті Верховної Ради.

Так список помічників Оксани виглядає сьогодні:

З переліку помічників Білозір зникли Олександра Жаріков та Ігор Ігнатов. Вони були помічниками Оксани Білозір на Громадських засадах.

Відомо, що Олександра Жарікова та Ігор Ігнатов – є офіційними представниками (за дорученням) офшорної компанії Zonel Operations Limited з російським корінням. Zonel пов'язують з екс-повноважним представником Володимира Путіна, екс-членом ради директорів Газпрому Ігорем Юсуфовим.

Ігор Ігнатов відомий своєю близькістю до Юрія Іванющенка (Юре "Єнакіївському") і Євгену Анісімову ( "Анісімов").

ЗМІ пишуть, що Ігоря Ігнатова бачили особисто на засіданнях суду у справі Океану

Відомий своєю причетністю до сумнівних махінацій з коштами профспілок. У зведеннях правоохоронців Ігнатов проходив як член ОЗУ "Капітошки", а також був фігурантом гучної "цукрової справи". В рамках справи Океану запам'ятався тим, що відкрито, в залі Печерського суду погрожував розправою ліквідатору ПАТ НСЗ Океан Ірині Сербін, після чого та була змушена звернутися в Генеральну прокуратуру з проханням виділити їй особисту охорону. Пізніше Ігор Ігнатов був затриманий детективами НАБУ і заарештований Солом'янським районним судом Києва у справі заволодінні і легалізації близько 40 млн грн коштів держпідприємства «Укрхімтрансаміак».

Як і Ігнатов, Оксана Білозір в хороших відносинах з Онисимом (на фото – з келихом червоного), який сьогодні в розшуку по лінії МВС

Олександра Жарікова – колишня підлегла Ігоря Ігнатова в ТОВ "Федерація професійних спілок України".

Ігнатов та Жарикова є представниками в Україні російського офшору Zonel Operations Limited разом з Леонідом Шумило, екс-генеральним директором ТОВ Океан-Судноремонт, який отримав під відповідальне зберігання всі майно ПАТ НСЗ Океан. Саме за час "відповідального зберігання" на території арештованого заводу розгорнулася незаконна держ. діяльність і знищення майна з здача на металобрухт, а також контрабанда.

Також помічниця Оксани Білозір Олександра Жарікова як представник російського офшору Zonel Operations Limited клопотала перед Печерським районним судом Києва, щоб все майно ПАТ НСЗ Океан було безкоштовно передано (з правом використання) російському офшору.

Нагадаємо, нардеп і кума президента Оксана Білозір неодноразово особисто лобіювала незаконну господарську діяльність на захопленому ПАТ НСЗ "Океан". А саме, у вересні 2016 р вимагала від Генерального прокурора Юрія Луценка (ще одного кума президента) розслідувати доведення до банкрутства ПАТ НСЗ Океан.

Одним з результатів цього звернення стала передача всього майна ПАТ НСЗ Океан на тимчасове зберігання ТОВ Океан-Судноремонт, в якому з березня по червень 2017 р був працевлаштований син Оксани Білозір – Андрій. Він працював в компанії Океан-Судноремонт на посаді заступника директора з зовнішньоекономічної діяльності, і тільки офіційно заробив близько 33 тисяч гривень. Але скільки дійсно заробив син Андрія Білозір, з урахуванням активної незаконної діяльності на території ПАТ НСЗ Океан (незаконний ремонт суден, незаконна перевалка вантажів, послуги з швартуванні суден, включаючи російські та ін.) – невідомо.

Крім цього, в жовтні 2016 р, депутатським зверненням №451 / 03-172 Оксана Білозір просила міністра інфраструктури Володимира Омеляна відреагувати на скаргу "представника трудового колективу ПАТ Миколаївський суднобудівний завод" Океан "Немова А.С., і вжити заходів щодо припинення неправомірних дій , пов'язаних з незаконним втручанням в роботу Миколаївського морського порту, а також провести службове розслідування на предмет присутності в діях капітана Миколаївського морського торгового порту Рябчикова

П.С. Ознак корупційних х дій та інших порушень згідно чинного законодавства ". Хоча справді дії Рябчикова

П.С. полягали лише в виконанні вимог рішення Печерського районного суду Києва про арешт майна ПАТ НСЗ Океан, яким також було накладено повну заборону на будь-яке використання майна ПАТ НСЗ Океан.

Також, вже в березні 2017 року, Оксана Білозір офіційно вимагала від міністерства юстиції України провести перевірку діяльності ліквідатора ПАТ НСЗ Океан Ірини Сербін, висловлюючи очевидне невдоволення тим, що Сербін продовжує сопротивляться незаконної діяльності, розведеною на території Океану керівництвом ТОВ Океан-Судноремонт, в якому був працевлаштований син Оксани Білозір Андрей. Весь цей час офіційні помічники Оксани Білозір представляли в українських судах російську офшорку Zonel Operations Limited. Що з усього перерахованого вище змусило Оксану Білозір звільнити Ігнатова і Жарикову з помічників – невідомо.

Думаємо, не обійшлося без особистого прохання ще одного кума Петра Порошенка – Юрія Луценка. Після того, як Генеральному прокурору довелося червоніти в Миколаєві, овечої на питання журналістів, про те, що Оксана Білозір працевлаштувала на ТОВ Океан-Судноремонт (чиї інтереси лобіювала) свого сина Андрія Білозіра