Ув'язнений у російській колонії Олег Сенцов 17 вересня написав листа. Скаржиться, що не отримує жодної інформації й просить більше писати про те, що відбувається в Україні, повідомила правозахисниця Тетяна Щур у Facebook.

"Про здоров'я не пише взагалі. Йому дуже не вистачає конкретної інформації. Не "ахів і зітхань, сліз і сопель", які він отримує в 90% листів, а саме інформації про конкретні події, які відбуваються в світі навколо українських в'язнів у російських в'язницях, навколо цілей його голодування. Він знаходиться в інформаційному вакуумі. Телевізор і той зламався", – пише Щур.

Правозахисниця процитували кілька рядків із листа Сенцова.

Популярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

"Так, я отримую досить листів. В основному 10-15 на тиждень. Але в основному це схоже на стогін від якогось одноманітного флешмоба, зокрема, і зарубіжного. З іншої сторони, мені більше важливо, щоб щось відбувалося, ніж самому знати про це. Дія важливіше інформації про неї (…) Не ображайся на мене, якщо я буваю прискіпливий і різкий. З собою я ще жорстокіший, повірте. Просто без такого конкретного підходу та конкретних цілей не буде конкретних результатів, а я звик робити все добре, від малих питань до великих, і звик перемагати!" – написав Сенцов.