Найбільше результат мажоритарних кандидатів здивував партію "Слуга народу" на Львівщині, адже там посилено працював "Голос" Святослава Вакарчука та "Європейська солідарність" Петра Порошенка.

Про це керівник партії Дмитро Разумков розповів у інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

"Найбільше здивували, мабуть, ті, хто виграв у Львівській області. Їм було, мабуть, важче всього, бо туди кинули великі ресурси й "Голос", й "Європейська солідарність". Тим не менш, хлопці молодці. І в нас непоганий результат у Львівській області загалом", — сказав керівник "Слуги народу".

У Донецькій і Луганській областях зберігся вплив "Опозиційної платформи — За життя", що не дало мажоритарникам можливості отримати "результат, на який вони заслуговують", зазначив Разумков.

"Але і на Донбасі ми показали достройний результат, і впевнений, що він був би кращим, якби виборча кампанія була трохи довшою. Тоді ми б змогли більше донести інформації про себе про партію. Зауважте, що у нас став кращим результат на західній Україні, у Львові. Ми і під час президентської кампанії казали, що нам не вистачило часу про себе розповісти. Головне, що ми зберегли ту практично "зелену" карту України, яка була на президентських", — сказав він.

Найбільше округів у Львівській області виграли самовисуванці — 4, від партії "Голос" — 3, від ЄС та "Слуги народу" — по 2, "Самопоміч" — 1.

У Донецькій області мажоритарники від "Слуги народу" не виграли жодного округу, у Луганській — один.

ЦВК опрацювала 99,85% протоколів, до Ради проходить "Слуга народу", "Опозиційна платформа — За життя", "Батьківщина", "Європейська солідарність", "Голос"