Солом'янський суд Києва постановив, що персональні дані олігарха і колишнього власника ПриватБанку Ігоря Коломойського не підлягають збору, передачі або поширенню.

Рішення суду є в розпорядженні агенства УНН, передає Корупція.Інфо.


Журналісти відзначають, що бізнесмен відстояв у суді захист своїх персональних даних від Національного банку, Міністерства фінансів України та ряду консалтингових фірм.


Коломойський звернувся до суду з вимогою про розірвання ряду договорів. У зверненні йшлося також про припинення незаконного використання його персональних даних. У заяві він стверджував, що існує реальна загроза незаконного використання його персональних даних Національним банком, Мінфіном і низкою консалтингових фірм.


Також в судовому документі йдеться про те, що однією з компаній на невстановлені сервера на території Російської Федерації були передані персональні дані клієнтів, а також інформація, що містить банківську таємницю.Популярне: Чекають підпису президента! Які сюрпризи чекають на українців у 2018 році. Кому пощастить найбільше

"Заборонити ПАТ КБ "Приватбанк", Міністерству фінансів України, консультантам, юридичним радникам або іншим особам, які надають послуги ПАТ КБ "Приватбанк" і/або Національному банку України та/або Міністерству фінансів України … (зазначено перелік фірм – Ред. ) … користуватися, розголошувати, повідомляти, вказувати, застосовувати, відзначати і здійснювати будь-які інші дії по використанню персональних даних Коломойського Ігоря Валерійовича в будь-яких документах в Україні та за кордоном, переміщати, надавати, транспортувати та/або будь-яким іншим способом передавати персональні дані Коломойського Ігоря Валерійовича будь-яким органам влади, фізичним і юридичним особам в Україні та за кордоном, а також здійснювати обробку персональних даних Коломойського Ігоря Валерійовича, а саме збирати, накопичувати, копіювати, поширювати, подавати, надавати або іншим чином поширювати будь-які документи, що містять персональні дані Коломойського Ігоря Валерійовича в Україні і за кордоном до вирішення даної суперечки по суті", – йдеться в постанові суду.

Також в документі вказується, що на думку Коломойського він був підданий примусовому позбавлення права приватної власності на акції "Приватбанку".