Лідер рок-гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук не планує підтримати якого-небудь кандидата на президентських виборах. Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу Zik.

"У мене немає планів по підтримці жодного кандидата у президенти. Як виборець, як свідомий громадянин і як людина, яка декларує бажання справжніх змін, для мене зараз головним є не прізвище, а ідеї та їхня імплементація. Для мене важливо, що роблять політики або потенційні кандидати в президенти і набагато менше, що вони говорять", – сказав музикант.

Вакарчук заявив, що виключає можливість навіть починати розмову про підтримку когось з кандидатів у президенти.

"Я виключаю сам факт того, що через якісь політичні "ласощі", через персональні амбіції чи дивіденди, я міг би навіть починати розмову про підтримку чи ні. Це не питання власних інтересів, не питання, що буде з тобою, чи кому ти допоможеш. На кону значно більше – доля держави", – сказав музикант.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Нагадаємо, 28 січня Святослав Вакарчук заявив, що не буде балотуватися на президентських виборах у 2019 році.

"Я неодноразово заявляв, влада як така, президентський пост як такий – мені не цікаві. Мене цікавлять справжні зміни в країні. І щоб розставити всі крапки над "і", зняти всі питання, офіційно заявляю: я, Святослав Вакарчук, не братиму участь в президентських виборах 2019 року. Я добре усвідомлюю, що зараз, в джинсах можу зробити більше для країни, ніж вдягнувши краватку. І я не збираюся стояти осторонь", – розповів він.

Водночас, він зазначив, що працюватиме "зі своєю командою" для змін в країні та перемоги проєвропейських сил.

\