Нардеп від "Батьківщини" Надія Савченко не попереджала Службу безпеки України про поїздку до Мінська на зустріч з ватажками "ДНР" та "ЛНР".

Про це повідомив радник голови СБУ Юрій тандем, передає Корупція. Інфо

При цьому він зазначив, що СБУ фактично знає про переміщення за кордон українських політиків.

"Ми збираємо інформацію, пов'язану не тільки з поїздкою Надії Савченко в Білорусь, а й з іншими політиками в інші країни. Все, що пов'язано з темою звільнення заручників, для нас дуже актуально. Ми цю інформацію будемо перевіряти і з'ясовувати подробиці, зокрема і з Надією Савченко", – сказав тандем.

Він також додав, що СБУ використовує абсолютно всі можливі способи для того, щоб прискорити процес звільнення українських заручників.

"Крім офіційних переговірників і осіб, в цих переговорах беруть участь різні люди: і представники громадських організацій, і політики, і нардепи, і представники конфесій різних церков. Для нас важливо, щоб хлопці були звільнені. Ми зацікавлені в тому, щоб використовувати можливості, які з'являються, робити все, щоб хлопці повернулися. Важливо пам'ятати, що ми українці, і в переговорах з ОРЛО і ОРДО пам'ятати про те, що це наша територія", – додав тандем.

Пізніше експерт з питань державної безпеки Василь Вовк пояснив, що візит Савченко в Мінськ не є кримінальним правопорушенням.