Михайло Радуцький намагається вирішити долю міністра охорони здоров’я, яка «героїчно» захищає імідж Уряду в Санжарах, про це пише телеграм канал Легітимний.

Скалецька відстрочила своє звільнення на 15 днів, але Андрій Єрмак наполягає на жорстких рішеннях Зеленського через провал евакуації українців з Китаю. Губернатора Львова врятувало тільки одне, що його недавно призначали.

Зазначимо, наразі міністерка охорони здоров’я Зоряна Скалецька перебуває в одній будівлі з евакуйованими з Китаю в медцентрі Нацгвардії.

Про це пише журналіст Олександр Махов у Facebook.

“Запевняю – умови такі самі, як і у всіх інших. Їсть те саме, що і ми всі. Провела дистанційно заняття для студентів. Вдень селекторна нарада, так само дистанційно. Ввечері зустріч з евакуйованими”.

Водночас Полтавська ОДА повідомляє, що в медичному центрі “Нові Санжари” змонтували пересувну станцію для високошвидкісного доступу до Інтернету.

Обладнання надав відомий мобільний оператор в межах меморандуму між компанією та Полтавською облдержадміністрацією.

“Тепер евакуйовані з Китаю українці, які перебувають в обсервації, забезпечені швидкісним 4G-зв’язком. Мережа також дозволить проводити прямі трансляції з Нових Санжар”.

Зазначимо, літак донецького футбольного клубу “Шахтар” може вирушити в охоплений коронавірусом китайський Ухань, щоб забрати звідти решту українців, зокрема Анастасію Зінченко. Вона раніше не полетіла через заборону вивозити собаку.

У Пятова після матчу з португальською “Бенфікою” в Лізі Європи запитали, чи чув він про українку із собакою, що залишилася в Ухані.

“Після матчу дізналися. “Бенфіці” вирішальний гол забив Віктор Коваленко – він із Херсона, як і ця дівчина – Анастасія Зінченко. Після поєдинку вдалося поспілкуватися з Ринатом Ахметовим. Обговорили гру, і президент виступив з ініціативою відправити клубний літак, аби забрати Анастасію та інших українців із Китаю. Домовилися, що якщо в цьому буде необхідність, то клуб готовий відправити наш клубний літак за українцями, які лишилися в Ухані”, – сказав Пятов.

Телеграм канал Легітимний зазначає, що це позитивна новина, оскільки підтверджується налагодження роботи ОП, та контактів Єрмака.