Кримський суд позбавив Коломойського земельної ділянки в Ялті.

Арбітражний суду Криму задовольнив позов підконтрольної Кремлю адміністрації Ялти про повернення в муніципальну власність земельної ділянки площею 2,8 га, що має відношення до українського олігарха Ігоря Коломойського.

Про це повідомляє прес-служба адміністрації міста, передає Корупція. інфо

«Цю земельну ділянку в роки перебування Криму в складі України був переданий ялтинською міською радою однієї з комерційних фірм, афілійованої з ім'ям відомого українського олігарха», – йдеться в повідомленні.

За словами підконтрольного Москві глави адміністрації Ялти Андрія Ростенко, в місті досить багато таких земельних ділянок, які в різні роки перейшли з міської власності в приватну. Велика частина цих територій належала відомим українським олігархам, відзначає він.

Раніше повідомлялося, що в 2016 році в включеному Криму продали шість об'єктів, що належали українському олігарху Ігорю Коломойському на загальну суму 1,5 млрд рублів.

4 вересня підконтрольний Кремлю парламент Криму прийняв рішення про «націоналізації» 111 об'єктів, розташованих на півострові. За інформацією тодішнього кримського керівництва, велика частина з них належала Ігорю Коломойському.

У списках «націоналізованих» об'єктів виявилися: кілька десятків ринків в різних містах півострова, дитячі санаторно-оздоровчі комплекси в Євпаторії та Ялті, об'єкти незавершеного будівництва – в смт Кацівелі і рекреаційний комплекс пансіонат «Лазурний берег» в Алушті, а також більше 30 АЗС в Сімферополі, Бахчисараї, Керчі, Ялті, Феодосії, Євпаторії, Красноперекопську і інших містах.

Продажем активів, що належать Коломойському, фактичну владу Криму займаються досі.

ПАТ «Укрнафта» звернулося до Міжнародного арбітражного суду в Гаазі з позовом до Російської Федерації щодо захисту своїх інвестицій в зв'язку з захопленням автозаправних станцій (АЗС) компанії в Криму.

З позовом про захист своїх інвестицій по Криму в міжнародний арбітражний суд в Гаазі звернувся і бізнесмен Ігор Коломойський.