Для захисту Золотого Луганської області достатньо української армії і поліції, а інші збройні формування там не потрібні, заявив помічник президента України Андрій Єрмак.

Його коментар у Facebook опублікував головний редактор Цензор.нет Юрій Бутусов.

«З Володимиром Зеленським ми відвідали школу, поспілкувалися з вчителями, зайшли в місцевий магазин. Скрізь президент намагався поспілкуватися з людьми. Всі місцеві жителі виступають за розведення військ у цьому районі. Ми отримали підтримку людей», — зазначив Єрмак.

За його словами, місцеві також повідомили, що у Золоте заїхали кілька груп озброєних людей. Одна з груп розташовувалася в будинку в Золотому. Президент вирішив поспілкуватися з цими людьми, додав помічник.

«Там було близько 10 осіб із зареєстрованою зброєю та у формі. Президент також почав із ними розмову про мир, розведення військ. З ними розмовляли і місцеві жителі у нашій присутності, пояснювали.

На жаль, ці люди були налаштовані на негатив. Тому конструктивного діалогу не вийшло. Наприкінці президент сказав:

“Знаю, що є зброя. Приберіть. Ви перебуваєте тут зі зброєю незаконно”. Для захисту Золотого є армія, є поліція, інші збройні формування там не потрібні. Безпеку людей буде гарантовано», — додав посадовець.

#Президентпочуйнас