Виступ Авакова в Раді – не якийсь якісно новий. Про це повідомляє “Клименко Тайм”. Як і завжди в таких ситуаціях, тисне цифрами, то статистикою по кримінальних справах, то про рівень довіри до поліції.

З огляду на, що по суті антагоністами Авакова на сьогоднішньому засіданні буде тільки “Голос” і, можливо, частина “Слуг народу” – Авакову сьогодні нічого не загрожує. З питань депутатів це вже видно.

При поточних розкладах Авакова можуть відправити у відставку тільки якщо цього захоче Зеленський і за це буде готова голосувати фракція “слуг”, нехай навіть без людей Коломойського. Тоді з “Голосом” і групою “Довіра” Авакова можуть зняти.

Нардеп від Голоси Совсун запитала – чи вибачиться Аваков перед згвалтованою дівчиною в Кагарлику і перед мамою вбитого поліцейськими хлопчика Тлялова. Аваков на це сказав: «я буду робити не те, що ви вимагаєте, а то, що потрібно робити. І не треба мене вчити Батьківщину любити. Я патріот до мозку кісток ».

Авакову поставили запитання про справу Шеремета. Він каже, що слідство вважає підозру обгрунтованою і справа йде до суду.