У вівторок, 20 листопада, стало відомо, що у Сумській області співробітники поліції розшукують чотирьох зниклих дітей. 

Так, відзначається, що діти вийшли з будинку в школу інтернат, але так і не повернулися. Згідно з інформацією, в цей день в школі занять не було. При цьому всі зниклі діти 2002, 2005, 2008, 2009 років народження були родичами.
Також вдалося з'ясувати, що діти періодично прогулювали заняття.

Як стало відомо діти втекли за власним бажанням. Про насильницькі дії стосовно них не повідомляється.
 
Поліція Сумської області знайшла трьох дітей, які вчора пішли з дому і не повернулися. Четверта – досі в розшуку. Про це у вівторок, 20 листопада, повідомляє прес-служба поліції області.Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання
 
Відзначається, що правоохоронці знайшли трьох молодших дітей: двох дівчаток віком дев'ять і десять років, а також 13-річного хлопчика.
 
"Троє втікачів: Самір, Русаліна і Діана знайдені на території району та доставлені у відділення поліції. Інформації про насильницькі дії відносно дітей не надходило". – йдеться в повідомленні.
 
Старшу дитину в сім'ї – 16-річного Назара – досі не знайдено. На вигляд хлопцеві близько 15 років, він худорлявої статури, зростом 160 см, має темне коротке волосся, очі світло-карі. Правоохоронці просять усіх, кому відомо про його місцезнаходження, повідомити в поліцію.