Українські прикордонники 9 січння не впустили на територію держави російського блогера Даню Мілохіна. Його “розвернули” назад ще в аеропорту.

Про це сам хлопець повідомив на своїй сторінці в соціальних мережах, оприлюднивши відео з “Борисполя”. До цього його кілька годин протримали в залі очікування столичного летовища.

«Ми прилетіли до Києва. Мене не впустили – я ворог. Нас розвернули назад», – зазначив Мілохін.

У мережі пишуть, що Мілохіна не впустили в Україну, бо він їздив до тимчасово окупованого Криму.

«Я йому вчора в дірект писав, щоб він не летів в Україну, його не пустять, так як він влітку був у Криму. Ну він же повідомлення від підписників не приймає», – зазначив один із користувачів.

Нагадаємо, що Мілохін – не перший росіянин, якого не пустили до України за останні декілька років. Так, наприклад, російського актора Оскара Кучеру не пустили в Україну. На контрольно-пропускному пункті “Жуляни” йому заборонили в’їзд на три роки. Все через гастролі в окупованому Криму.

Більш того, російську поетесу не впустили в Україну. Зокрема тому, що в 2020 році вона незаконно відвідувала тимчасово окупований Росією Крим. Їй також заборонили в’їзд в Україну на 3 роки.

Російську акторку театру та кіно, ймовірно, Розу Хайрулліну затримали в аеропорту “Бориспіль”, коли та намагалась потрапити в Україну. Жінка прилетіла рейсом з Мінська і під час оформлення стало відомо, що у 2020 році вона відвідувала окупований Крим.