Народний депутат Семен Семенченко заявив, що більшість жителів окупованих територій України необхідно позбавити громадянства, передає Корупція.Інфо

Популярне: ТЕРМІНОВО!!! В столиці масштабний прогримів теракт, з’явилося приголомшливе відео (18+)

"Я не вважаю більшість людей, які знаходяться на окупованій території, громадянами України. Я вважаю, що громадянство у них потрібно забрати. Громадянином України не повинна бути людина, яка, маючи паспорт, махає і кричить:" Держава, піклуйся про мене! " ні, це людина, яка розуміє, що крім прав є ще й обов'язки. Їх обов'язки – захищати Україну, поважати її державні символи, захищати життя інших людей. Це в Конституції прописано. Якщо він цього не визнає, був, коли наші символи зривали і нічого не зробив, здоровий і сповнений сил – це не громадянин України. Інша справа, якщо це бабуся, хвора жінка, дитина або якийсь лікар, який виконує там свій борг, залишившись з хворими … "- вважає нардеп.


За його словами, громадянство не потрібно людям, які свідомо живуть на окупованих територіях і не борються за свою країну.

"Все працездатне населення необхідно позбавити громадянства, чоловіків, які перебувають у віці призову. Чи не лікарів, які не інваліди. Якщо люди свідомо там проживають, не вступають в Збройні сили України, не борються за свою землю, я вважаю, що їх потрібно позбавити громадянства. А задайте їм самим питання, що для них Україна і навіщо їм взагалі це громадянство ", – відзначив Семенченко.