Попри заблоковану трибуну і частини президії спікера, Рада перейшла до розгляду законопроєкту 2178-10 “Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення”. Депутати озвучують свої правки з місця.

Між першим і другим читанням до нього внесли 4018 правок. Комітет підтримав лише 9 із них.

А ось глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що Верховна Рада найближчим часом не зможе запустити ринок землі в Україні.

Очікується, що парламент буде розглядати відповідний законопроєкт ще два місяці. Про це він повідомив у коментарі OBOZREVATEL.

Таким чином, фінальне голосування щодо старту продажу землі в Україні відбудеться не раніше березня.

Раніше президент Володимир Зеленський прибув до Верховної Ради, де розглядатиметься законопроєкт про ринок землі. Президент прийшов на засідання фракції “Слуга народу” й умовив депутатів підтримати земельну реформу.

Як повідомляє кореспондент OBOZREVATEL, зустріч глави держави з СН тривала 45 хвилин. Він просив “слуг народу” проголосувати за земельну реформу за два дні, оскільки в лютому Україна матиме переговори з МВФ.

Під час обговорення ініціативи Зеленський пообіцяв народним обранцям, що землю не скуповуватимуть іноземці та великі фірми.

Також президент на зустрічі з фракцією СН запевнив, що про жоден розпуск Верховної Ради зараз мови бути не може. Він переконує, що всі ці чутки “розганяють вороги”.