Міністр інфраструктури Владислав Криклій прогнозує початок активної роботи громадського транспорту в червні-липні 2020 року.

“Якщо говорити про громадський транспорт, то, думаю, – після того, як будуть зніматися карантинні обмеження. Але це буде не раніше, ніж у червні. Адже фактично в травні ми будемо бачити пік захворюваності. Тому ми повинні цей період пройти”, – заявив міністр в ефірі телеканалу “24” у п’ятницю ввечері.

На думку міністра, відновлювати роботу громадського транспорту можна буде тоді, коли хвиля захворюваності піде на зниження.

“Водночас ми розуміємо, що певні обмеження все одно будуть. Якщо, наприклад, зняти одразу масковий режим, це може викликати чергову хвилю захворюваності”, – підкреслив Криклій.

Він назвав реалістичним сценарієм відновлення активної роботи з громадським транспортом у червні-липні поточного року.

А ось, заступник міністра МВС Антон Геращенко заявив, що українці будуть освоювати туризм усередині країни, так як виїхати за кордон вони зможуть не раніше ніж через півроку.

Поки що це прогноз, адже все залежить від ситуації з карантином. За словами Антона Геращенка, навіть якщо пандемія коронавірусу піде на спад, не варто розраховувати на швидке відкриття кордонів.

Після завершення карантину повинно буде пройти кілька місяців, і тільки потім уряд прийме відповідне рішення. Також заступник міністра зазначив, що не тільки Україна, але і країни Європи і більшість країн світу будуть закриті на найближчі півроку.