Жінка облила його з каністри з бензином і чиркнула запальничкою. Про це пише видання Hyser.

В Індонезії жінка спалила заживо свого чоловіка після того, як він відмовився дати їй пароль від мобільного телефону. 25-річна Ільхам Кахьяні запитала у чоловіка Деді Пурнами пін-код від телефону. Він відмовився його назвати, після чого між подружжям виникла перепалка. Вона незабаром переросла в бійку, в ході якої жінка схопила каністру з бензином і облила чоловіка.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргомПісля цього вона підпалила чоловіка запальничкою, і його охопило полум’я. Дим від нього помітив проходить повз чоловік, який прибіг і допоміг загасити Пурнами.

Потерпілий був доставлений в лікарню, проте всі старання виявилися марними. Через два дні він помер, а жінка була арештована.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що на Хмельниччині жінка вбила чоловіка та заховала труп у лісі. 39-річниого мешканця села Велика Кужелева розшукували кілька днів. За словами рідних, вранці він вийшов з дому та безслідно зник. Живим знайти чоловіка уже не вдалося. Його тіло виявили у лісі під Новою Ушицею 30 грудня 2018 року. Чоловіка вбили. Згодом поліції вдалося вийти на слід ймовірного вбивці. Як виявилося, позбавила чоловіка життя його власна дружина.