Лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук вже кілька років не спілкується з президентом України Володимиром Зеленським.

Про це Вакарчук повідомив журналістам, відповідаючи на питання про можливу коаліцію з партією "Слуга народу".

"Коли ти два роки не спілкуєшся ні особисто, ні по телефону (з Володимиром Зеленським) – складно сказати, які у тебе стосунки, погані або хороші. Але партія "Голос" публічно неодноразово заявляла, що вона буде підтримувати всі позитивні реформи і пропозиції президента, які він буде вносити до Верховної Ради. І будемо пропонувати посилювати реформи", – підкреслив Вакарчук.

При цьому політик порівняв оточення президента Зеленського з "зомбі, які можуть заразити його вірусом старої політики".

"Створюється враження, коли новий президент прийшов до влади, стара політика почала охоплювати його навколо, як у тих фільмах про зомбі. Знаєте, вони повертаються і є небезпека, що можуть заразити вірусом старої політики. Наше завдання – зробити так, щоб ті люди, які декларують зміни – не були заражені", – пояснив лідер партії "Голос".

За останніми даними, партія "Голос" набирає більше 5% і проходить до Верховної Ради. Лідером же гонки залишається пропрезидентська партія "Слуга народу", її готові підтримати близько половини виборців.

Цікаво, що раніше Святослав Вакарчук раптово висловив підтримку на адресу президента України Володимира Зеленського.

Так, лідер групи "Океан Ельзи" і з недавніх пір політик Святослав Вакарчук зробив заяву, в якій йшлося про те, що референдум є народним волевиявленням, а не перекладанням відповідальності на народ.

Святослав Вакарчук опублікував відеозвернення на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Останнім часом ми багато говоримо про референдум. Референдум – дієвий спосіб народного волевиявлення", – заявив Вакарчук. Також він нагадав, що в 1991 році акт про проголошення незалежності України скріпили референдумом.

На думку Вакарчука, лідер країни виходить до громадян з референдумом, коли у нього вже є чітко сформоване рішення, яке люди підтримають або відхилять.

Додамо, що Глава “Слуги народу” Дмитро Разумков розповів про союз партії президента Володимира Зеленського з “Голосом” Святослава Вакарчука.

У  “Слуги народу” є великі шанси об’єднатися з “Голосом” до парламентської коаліції. 

Якщо обидві партії пройдуть до Верховної Ради, то питання буде стояти тільки в ідеології і політичних цілях. Дмитро Разумков зазначив, що в теорії згоден на союз з іншою силою, але за однієї умови.

“Питання ж ні з ким ти будеш об’єднуватися, питання – навіщо ти будеш об’єднуватися. Якщо ті завдання і цілі, які вони будуть ставити перед собою, співпадуть з ціннісними базисами партії “Слуга народу”, то, теоретично, об’єднання можливе”, – заявив лідер “Слуги народу”, коментуючи твердження журналістів, що партія Святослава Вакарчука є утопією.