До самої своєї смерті вона передавала студентам премудрості роботи на сцені, передає Корупція.Інфо

Популярное: НЕ ПРОПУСТІТЬ і переведіть годинник! Коли Україна переходить на зимовий час 2017. Спатимемо на годину довше

Заслужена радянська актриса "Табакерка" Наталія Журавльова померла 30 вересня на 80-му році життя.

Яскрава зірка радянськох театральної сцени Наталія Журавльова чиї роботи добре знайомі шанувальникам сценічного мистецтва, про її смерть повідомили в театрі "Табакерка".

"Театр зазнав непоправної втрати, що не стало прекрасного і чуйного педагога, чудовової яскравою актриси", – прес-служба студії. Весь колектив театру Олега Табакова сумує разом з рідними і близькими заслуженої радянської актриси

Про те, що стало причиною смерті Наталії Журавльової не повідомляється. Про дату і місце прощання з актрисою скажуть пізніше.

Свою театральну кар'єру Наталія Журавльова почала ще в 1960 році, коли її, випускницю школи-студії МХАТ, взяли в трупу театру імені Ленінського Комсомолу. Там вона познайомилася з видатним радянським режисером Анатолієм Ефросом, роботу з яким після завжди згадувала з великим трепетом.

У 1991 році актриса вирішила почати передавати секрети сценічної майстерності молодим даруванням і в 1991 році стала викладати в школі-студії МХАТ. Роботою зі студентами вона займалася до самої смерті. Втім, безпосередньо акторську роботу вона теж не залишила.

У 1995 році Олег Табаков запросив Наталію Журавльову в свій театр. За визнанням самої актриси, працювати там було для неї справжнім щастям. За два десятиліття своїх виступів на ціні "Табакерки" вона запам'яталася театралам яскравими образами у творах класиків, як вітчизняних, так і зарубіжних.