На 75-му році життя після важкої хвороби помер вихованець закарпатського футболу, один із найкращих крайніх захисників в історії львівської команди "Карпати" Іван Герег. Про це написав у Facebook спортивний журналіст Юрій Назаркевич.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

"Не стало Івана Герега…На жаль ще на одного менше стало гравця "Карпат", які в 1969 році здобули унікальну історичну перемогу, здобувши Кубок СРСР. На 75-му році життя після важкої хвороби помер вихованець закарпатського футболу, один з кращих крайніх захисників в історії львівської команди Іван Герег. У 1968-1976 роках Іван Герег провів за "Карпати" у всіх турнірах 259 ігор. По завершенні насиченої кар'єри футболіста Іван Дмитрович у 1977-1987 роках працював директором СДЮШОР "Карпати". Згодом почав займатися бізнесом та меценатством, зокрема долучився до побудови Церкви у селі Конопниця (Пустомитівський район), де і завершився його життєвий шлях…"

Колектив ФК "Карпати", ветерани та вболівальники львівського клубу висловлюють щирі співчуття рідним та близьким покійного Івана Герега. Похорон відбудеться у четвер, 6 грудня, в церкві села Конопниця. Початок – о 11.00 год.