Повідомлення про те, що молода жінка намагалася минулого тижня покінчити життя самогубством, стрибнувши з даху будинку, виявилось неточним. Дівчина справді провела багато часу на даху балкону останнього поверху дев’ятиповерхівки, але не з власної волі. Під палючим сонцем вона просиділа майже 5 годин, поки до неї не прийшли спочатку патрульні, один з яких спустився до неї, щоб утримувати, а потім й рятувальники, передає Корупція.Інфо.

Місцеві ЗМІ минулого тижня писали про дівчину, яка начебто хотіла стрибнути вниз. Як розповідає рівненський патрульний Андрій Ліснічук, насправді все було не так. У спекотний день жінка вийшла на дах свого будинку, щоб позагоряти. Хтось із сусідів, не побачивши її, зачинив двері. Мобільний телефон розрядився, відтак подзвонити вона не могла. Тому вирішила з даху будинку трохи спуститись на дах балкону, щоб покликати на допомогу. Там і застрягла.

Те, що на даху стоїть людина, перехожі побачили через кілька годин. Вони й зателефонували правоохоронцям, повідомляючи про спробу самогубства. Спочатку прибули патрульні поліцейські. Андрій Ліснічук, який відомий у Рівному як спортсмен і «доброволець-кіборг», піднявся на дах і застрибнув на балкон до дівчини. Оскільки вона, очевидно, перебувала у шоковому стані, обійняв її, щоб вона раптом не впала. Вже пізніше підійшли рятувальники, які обв’язали жінку мотузкою і за допомогою металевої драбини підняли обох наверх.