Українці втомилися від карантину, тому його не варто поспішати продовжувати більш, ніж на місяць. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час селекторної наради за участю представників уряду і правоохоронних органів, повідомляється на сайті глави держави.

“Не треба поспішати з продовженням карантину надовго, треба діяти по розвитку ситуації. Всі вже втомилися від цього карантину. Потрібні чіткі рамки, як ми його продовжимо, щоб у людей були можливості для життя в безпеці, щоб міг функціонувати бізнес, щоб економіка не стояла на паузі. Тому спочатку продовжуємо на місяць, але не більше “, – заявив Зеленський.

За словами міністра охорони здоров’я Максима Степанова, вже розроблена постанова із змінами, які стосуються існування карантину в Україні в цілому.

Згідно з документом, регіони будуть розділені на чотири зони – “зелену”, “жовту”, “помаранчеву” і “червону”, де будуть діяти чіткі критерії щодо обмежень. Обмежувальні заходи будуть вводити в залежності від ситуації, що виникає в тому чи іншому населеному пункті області.