Колишній нардеп Олег Ляшко переконаний, що вчорашня розмова Зеленського з Трампом показала відсутність в Україні незалежних від влади правоохоронних органів. На його думку, більшість антикорупційних розслідувань є політично мотивованими. Про це Олег Ляшко написав на своїй сторінці в Facebook.

Політик вважає, що стенограма розмови Зеленського і Трампа не тільки негативно вплине на відносини України з європейськими країнами, а й може стати поштовхом для скасування антиросійських санкцій.

«Зеленський просто не усвідомлює, як шкодить національним інтересам України його невміння контролювати себе і свою мову в спробі всім сподобатися. Думаю, тепер у Зеленського телефон не дзвонитиме довго. Хто зі світових лідерів захоче стати новим об’єктом розслідування ?! А програє від цього Україна і всі ми! », – написав Ляшко.

Як відомо 25 липня 2019 року відбулася телефонна розмова між американським президентом Дональдом Трампом і президентом України Володимиром Зеленським. Білий дім вирішив злити в мережу текст телефонної розмови між Трампом і Зеленським, через яку в США розпочато процедуру імпічменту президента. У розмові Трамп нагадує Зеленському, як Джо Байден, віце-президент США, у 2016 році лобіював звільнення генпрокурора України Віктора Шокіна.

Нагадаємо, раніше Олег Ляшко розкритикував бюджет України на 2020 рік, відзначивши, що з таким бюджетом «кінець епохи бідності відкладається на далеку перспективу».