На офіційному онлайн-порталі оновлена інформація щодо всіх одержувачів субсидій станом на 31.12.2016 року, передає Корупція.Інфо

Щоб полегшити і спростити подачу інформації про державну допомогу, в минулому році презентувала сайт «Електронного повідомлення про субсидії».

Це перший в Україні інформаційний портал такого роду, зроблений для зручності одержувачів субсидій (http://subsidii.mlt.gov.ua).

Маючи свій «особистий кабінет» на сайті, городяни можуть бачити загальну суму нарахованої субсидії, в тому числі і по кожному підприємству, що надає комунальні послуги, конкретно. Жителі міста зможуть знайти там інформацію про порядок призначення субсидії, скористатися послугою «калькулятор» і отримати ще багато корисної інформації.

На зазначеному онлайн-порталі оновлена інформація щодо всіх одержувачів субсидій станом на 31.12.2016 року. Для отримання інформації про призначення субсидії необхідно ввести особистий рахунок абонента КП "Водоканал" та прізвище одержувача субсидії.

Для городян, які не мають доступу до мережі Інтернет, надана можливість отримати в друкованому вигляді інформацію про розмір призначеної субсидії в будь міській бібліотеці.

Послугу з друку цієї інформації надаються безкоштовно. Про це повідомляє офіційний сайт міської мерії. 

При управлінні соціального захисту населення відкрита "гаряча" телефонна лінія, де можна отримати інформацію про призначення субсидії та отримати консультації щодо оформлення документів. Телефон "гарячої" телефонної лінії: 42-83-28.