Ведучий телеканалу NewsOne, одеський політик Дмитро Співак не буде балотуватися у Верховну Раду за списком партії «Слуга народу». У списку він був під номером 33. Про це theБабелю повідомили в пресслужбі політичної сили.

Крім того, з партійної сотні «Слуги народу» виключили кандидата під номером 73 — 25-річну Ірину Панченко, яка веде активне світське життя, за що ЗМІ назвали її «київською тусовщицею». Батько Ірини Панченко — бізнесмен Сергій Панченко, уродженець Кіровоградської області, який з 2000 року живе в Києві.

«Ні Дмитра Співака, ні Ірини Панченко в списку партії немає. Після додаткової перевірки вирішили, що Панченко не відповідає нашим критеріям», — розповіли theБабелю в пресслужбі «Слуги народу».

Дмитро Співак у 2007 році очолював громадсько-політичне об'єднання «Справедлива Одеса», з 2010 року був депутатом Одеської міськради від «Батьківщини», очолював міську організацію цієї партії. У 2012 році під час парламентських виборів балотувався під № 32 в списку партії «Україна, вперед» Наталії Королевської, але партія до парламенту не потрапила, набравши трохи більше 1% голосів. Зараз Королевська є № 4 у списку «Опозиційного блоку», а Співак — ведучий телеканалу NewsOne, яким володіє Тарас Козак, один із найближчих соратників Віктора Медведчука.

Про своє рішення Співак повідомив у Facebook.

«Я прийняв для себе непросте, але обдумане Рішення. Я НЕ ЙДУ в ПАРЛАМЕНТ! Причин кілька. По-перше, після того як на з'їзді партії «Слуга народу» мене оголосили під номером 33, в соціальних мережах розгорнулася проти мене і моєї родини ціла кампанія з дискредитації. По-друге, я розумію, що моя публічна позиція, яку я відстоюю вже кілька років з телеекранів, дуже багатьом не подобається. Але я не буду її міняти на догоду нинішній кон'юнктурі», — заявив Співак.