6 травня ввечері велика злива затопила основні центральні вулиці Вінниці. Мешканці міста вважають, що таке масове підтоплення сталося через засмічену міську систему каналізації, яка не справлялася з таким бурхливим потоком води.

Як повідомляє портал 0432.ua, найбільш постраждали від потопу низинні ділянки міста, де подекуди потоки води були півметра глибиною, але й на центральній вулиці Соборній вода заливала салони автомобілів. В результаті водної стихії у Вінниці зупинився рух електротранспорту, залило десятки легковиків. Забита сміттям міська каналізація не справлялася з такою кількістю опадів, і рятувальні команди ДСНС були змушені організовувати відкачку там, де вода починала затоплювати житлові будинки.

До слова, раніше синоптики пообіцяли українцям циклон із дощем та мокрим снігом. Також синоптики розповіли, якою буде погода у травні та попередили, де в Україні чекати на заморозки. За інформацією метеорологів, в Україні цього року очікується досить прохолодне літо, яке прийде із запізненням і досить швидко завершиться.