Знімок робочого місця Кужель одразу почали коментувати користувачі соцмереж, пишучи "Душевно" та "Не вистачає шансону", передає Корупція.Інфо

Журналісти показали знімок робочого місця нардепа від  "Батьківщини" Олександри Кужель у сесійній залі Ради. Світлину на своїй сторінці у Twitter опублікував рух "Чесно".

На фото видно, що на столі лежить пачка сигарет "Шкільні" (їх депутатам роздали активісти, які вимагають заборони продажу сигарет на вітринах), а на панелі для голосування прикріплена маленька ікона та стрічка кольорів національного прапора.

Депутати "Батьківщини" хочуть позбавити акредитації у Раді фотокореспондента Богдана Бортакова за знімок нардепа Олександри Кужель, яке він підписав "бабине літо вже?".

Нагадаємо, Олександра Кужель неодноразово змінювала партійну та ідеологічну приналежність. Вона була членом таких партій: "За Єдину Україну!", "Трудова Україна", "Партія регіонів" та "Сильна Україна". Сьогодні вона значиться у списку нардепів від ВО "Батьківщина".

Робоче мусце у Кужель більше нагадує лобове скло водія маршрутки, ніж стіл народного депутата України, а сама вона, схоже, не знає рік проголошення Незалежності України.

"Я та людина, яка кожен тиждень їздить по селах. Якщо ви у Дніпропетровській області, вони там іноді за 21 рік Незалежності вперше бачили живого депутата", – сказала Кужель.

Україна стала незалежною від СРСР державою 24 серпня 1991 року. Таким чином, Незалежності України 26 років, а не 21, як казала Кужель.

 

 

 

 

 

 

 

Популярне: Нацгвардія і військова техніка: у центрі Києва масштабний мітинг