Українців розлютили проросійські дії лідера “Батьківщини”, завдяки яким вона сподівається отримати перемогу на президентських виборах.

Юлія Тимошенко, яка вже явно окреслила власні президентські амбіції, у своїй «стратегії миру» може визнати анексію Криму. Таку думку висловив журналіст Роман Цимбалюк.

Популярне: Скандальний ролик Порошенка: Приходько затримали по дорозі на суд

Він зазначає, що і після Помаранчевої революції, і після Революції Гідності Росія вирішує свої завдання «геополітичної величі», в яких Україна є головною метою.

«Події після 2014 року показали, що коли аргументи закінчуються, Кремль з легкістю використовує військову силу, і плювати вони хотіли на «російськомовних». Це тільки привід для вторгнення», – пише він.

Цимбалюк зазначає, що при такому розкладі треба з’ясувати, що ж собою являє «нова стратегія миру», яку пропонує кандидат у президенти України Юлія Тимошенко.Як свідчать ексклюзивні коментарі, українці вважають, що Тимошенко просто хоче помиритися з Путіним і повернути Україну в сферу впливу Кремля. Вони критикують дії політика і підкреслюють, що час лідера “Батьківщини” давно минуло.

“Якщо ці всі “рейтинги” хоча б наполовину правдиві, стає моторошно від розуміння того, скільки на 5-му році московської агресії в Україні людей, готових стати на коліна і повзти в сторону Москви, випрошуючи у Путіна прощення”, “От міль паршива, не витравити її з влади нічим”,” Так приберіть її з екранів. Від неї нафталіном тхне”,”Цю стару треба прибрати з екранів, вона дуже багатьох дратує, вона знає, що її ненавидять мільйони і все ж лізе показати себе”, На Ютубі є ролик про психологічний портрет Юлі. Бабуся дуже хвора, голівонька – вава. Пожалійте її, і себе, погано буде всім”, – пишуть інтернет-користувачі.