Габріела жила з бабусею, якийсь час перебувала у притулку для неповнолітніх, у дитячому будинку та знову поверталася під опіку родички

Вчора, 26 червня, повісилася 15-річна Габріела. Як повідомляє, про трагічну подію на своїй сторінці у Facebook розповів радник голови Одеськоi обласної державної адміністрації з питань захисту прав дітей Артем Поланський.

Популярне: В Україні змінять пенсійні правила: що потрібно знати кожному

Він розповів історію дівчини. "У 2003 році опіку над Габріелою призначили бабусі. Але щось пішло не так. Кілька разів Габріела була в притулку, потім потрапила в наш Дитячий будинок, в результаті юридичної помилки – адже опіка з бабусі не була знята. Минулого року знову повернули бабусі. Півтора місяці тому побиту і вагітну Габриелу привезли знову до притулку. Її та бабусю побив 29-річний співмешканець", – пише Поланський. Після виписки з лікарні дівчина повернулася додому, а вчора Габріела повісилася.

Поланський зазначив, що кожен з нас винен в смерті дівчини. "Ми недостатньо наполегливі у вимогах до роботи держави. Недолік кадрів і фінансів для якісної роботи соціальних служб, Служби у справах дітей. Відсутність кризового центру для таких важких підлітків. Відсутність психологів, потрібні завжди і вчасно. Невтручання правоохоронних органів і відсутність покарання для цього 29-річного виродка. Все це в сумі призвело до трагедії", – вважає він.