Співробітник великої туристичної компанії Дмитро Виноградов у Facebook оприлюднив фото вмісту валізи українського туриста, який виїжджав з готелю в Єгипті, передає Корупція Інфо

Популярне: “Так як раніше вже не буде…” – шокуючий лист Семенченка до президента. ЧИТАТИ ВСІМ!

 

Спочатку він запропонував вгадати, що відбувається на фото. "Приз тому, хто вгадає що відбувається на фото. Мої колеги не беруть", – написав Виноградов.


Користувачі здогадалися, що це вміст сумки туриста, який виїжджав з готелю. В коментарях співробітник турифирмы пояснив, що мова йде про готелі Hilton. На фото видно, що відпочиваючий прихопив не тільки посуд і пляшечки з шампунями, але навіть викрутив лампи, забрав запчастина від біде і туалетний папір. 
Одна з передплатниць, також співробітник туркомпанії, пояснила, що це не обшук, а прохання показати свій чемодан представнику готелю, якщо вони підозрюють пропажу майна. Вона розповіла, що за її практику ще не було жодного випадку, щоб у валізі не знайшли вкраденого. Також вона пояснила, що туристу загрожує штраф у розмірі 10-кратної вартості речей.
Користувачі соцмереж уважно вивчили фото і знайшли навіть пакетик з супермаркету АТБ запасливо привезений з батьківщини.
Також вони припустили, що відпочиваючий таким чином хотів "відбити путівку".