Стало відомо, що близько 13% громадян, які отримують монетизувати субсидію через "Ощадбанк", не змогли отримати гроші на руки.

Чиновники назвали причини, за якими населенню не видають виплати.

Виявилося, що однією з головних проблем чиновники називають невідповідність даних субсидіантів, оскільки управління соціального захисту надало дані, які не відповідають реальним.

Такі випадки зафіксовані через зміну паспорта людьми, а також неправильно вказані, наприклад, контактний номер телефону, дату народження, прописку.

Крім цього, деякі громадяни не отримали виплати у зв'язку з перерахуванням коштів до Пенсійного фонду, хоча самі субсідіанти пенсіонерами не є.

Є випадки, які констатують, що українці не змогли записатися в електронну чергу банківської структури, а також просто не прийшли отримати виплати.

Не всім пенсіонерам листоноші доставили монетизовані виплати додому.

«Дійсно, банк отримав для виплати частина реєстрів субсідіантов-пенсіонерів, яким субсидія повинна була бути виплачена на їхні пенсійні рахунки або доставлена ​​додому Укрпоштою. У деяких реєстрах є неточності в паспортних даних субсидіантів. Для внесення виправлень / коригувань паспортних даних, (зокреа, при зміні паспорта) субсідіанти повинні звернеться в своє управління праці та соцзахисту, який направить в банк відкориговані реєстри», – відзначили в Ощадбанку.