Рік тому, 28 серпня 2020 року було спалено автомобіль нардепа Гео Лероса у дворі його будинку. Однак, як випливає з відео розслідування, опублікованого Telegram-каналом Украина Online, заяви народного депутата про причетність до підпалу Офісу Президента є брехнею.

“Ось тільки про підготовлюваний підпал Лерос знав за місяць. Більш того, знищення автомобіля і наступні події були частиною плану самого Лероса”, – йдеться в повідомленні.

Канал опублікував відео від 24 липня 2020 року, на якому Лерос, який позиціонує себе як незалежний борець з корупцією, зустрічається зі спонсором. Той в ході зустрічі передав Леросу пакет з сумою в 60 тисяч доларів.

Після цього Лерос розповів про свій новий план:

“Так, відповідно до задуму, Лерос анонсує брифінг, де збирається розповісти про факти корупції, до якої залучений в тому числі мер Кличко. Якраз для залучення уваги громадськості, нардеп пропонує підпалити своє майно, за підсумками чого справою повинні були зайнятися МВС і особисто тодішній міністр Аваков”.

“Як не дивно, але всі плани Лерос, що потрапили на дане відео від 24 липня 2020-го, пізніше втілилися в життя”, – констатують автори розслідування.

Блогер Михайло Шнайдер прокоментував цю ситуацію в Фейсбуці. Ось і стало зрозуміло, як функціонує фахівець по гучній критиці на ім’я Гео Лерос.

З’явилося відео про те, як він у 2020 році продавав свою нібито опозиційну активність.
Йому дали пакет з грошима, а він у відповідь розповів, що планує на ці гроші робити.
Зрозуміло, що “Правдорубство” в політиці дуже добре оплачується. Зрозуміло, що заради грошей багато політичних діячів не зупиняться ні перед чим.
Лерос навіть передбачив спалення своєї машини, щоб привернути до себе увагу.
І тепер стає зрозуміло, що Лерос просто на зарплаті.

Але треба обов’язково з’ясувати, хто конкретно оплачував це “Правдорубство”.