Трагічна подія сталася минулої неділі в місті Білгород-Дністровський Одеської області.

11-місячний хлопчик Данило впав в ванну з окропом, в яку мати збиралася долити холодної води. Хлопчик отримав опіки 80% тіла.

Про те, що сталося розповіла волонтер Катерина Ножевнікова. За її словами, вночі хлопчика доставили в обласний опіковий центр у вкрай важкому стані.

Стан дитини вкрай важкий, але стабільний. Тільки боженька може роздавати прогнози", – розповів журналістам лікар центру.Зараз дитина в реанімаційному відділенні обласного центру, тут же знаходиться і мама малюка. Відомо, що в родині є ще троє дітей. Сама сім'я з села Шабо.

У перші ж години дитина була доставлена в опікове відділення районної лікарні Білгород Дністровського, а звідти вже санавіацією – в Одесу.

За словами директора благодійного фонду "Корпорація монстрів", яка допомагає цій дитині, Катерини Ножевнікової, батьки готувалися купати малюка.

"Наповнили ванночку окропом. Хотіли розбавити холодною водою, але не встигли, малюк заліз туди. У нього опіки 80% тіла, лікарі в таких випадках прогнозів не дають. Опікова хвороба дуже підступна", – пояснила нам Ножевнікова.