Перші жертви коронавіруса на круїзному лайнері, який стоїть на карантині в Йокогамі. Як повідомляє МОЗ Японії, померли чоловік і жінка, обом сильно за 80. У російському посольстві запевнили, що всі наші співвітчизники живі.

За даними дипломатів, ще у двох росіян з лайнера виявлений коронавірус. Раніше з таким же діагнозом вже був госпіталізований один наш турист. Його дружину також помістили в карантин, хоча вона, за попередніми даними, не заразилася.

Тим часом, Diamond Princess сьогодні покидає ще близько п’ятисот пасажирів, у яких закінчився карантин. На берег вже зійшли четверо росіян. Напередодні також відпустили понад чотири сотні осіб. Серед них і дві наші туристки. У найближчі години вони повинні прилетіти до Владивостока, в аеропорту їх оглянуть лікарі.

Нагадаємо, Україна сьогодні, 20 лютого, очікує прибуття з китайського Уханю лайнера з нашими евакуйованими співгромадянами. Місце приземлення поки залишається засекреченим, але в аеропорту Харкова медики і силовики готуються зустрічати літак.