Віцепрем’єр-міністр з розвитку громад і територій Денис Шмигаль, якого запропонують на посаду прем’єр-міністра, робитиме більший акцент на економіці й підтримці промисловості, ніж це було у чинному Кабінеті міністрів.

Таку думку висловила заступник голови фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук у коментарі журналістам після наради керівництва фракції “Слуга народу”, що відбулася у вівторок ввечері.

“Ми відчули, що буде значно більший акцент на економіці, ніж це було в попередньому складі уряду. Буде акцент, у тому числі, на підтримці промисловості. Шукають першого віцепрем’єр-міністра, який міг би курувати саме цей напрям”, – зазначає нардепка.

Кравчук зазначила, що Шмигаль досить упевнено і спокійно поводився на засіданні фракції. “У нас є такі хороші відчуття від його призначення”, – сказала вона.

Заступник голови фракції “Слуга народу” впевнена, що у монобільшості буде необхідна кількість голосів за відставку уряду Олексія Гончарука та голосування за новий Кабмін.

“За відставку точно назбирається, тут немає жодних сумнівів. Зараз частина людей не були на фракції, зв’язуємося з депутатами, які не були на засіданні, і ми очікуємо, що будуть голоси за новий Кабмін, і 226 голосів, звісно, монобільшість “Слуги народу” зможе дати”, – підсумувала Кравчук.