Міністр охорони здоров’я Максим Степанов звернувся до українців напередодні послаблення карантину через коронавірус і закликав їх не втрачати пильності.

Під час брифінгу він наголосив, що після 11 травня має бути баланс між збереженням життя та здоров’я людей і запуском економіки.

“Тому організація необхідних протиепідемічних заходів та їхнього дотримання є надважливими питаннями”, – зазначив Степанов. Він також нагадав громадянам, що з 11 травня в країні відкривається торгівля непродовольчими товарами, перукарні та салони краси, починають працювати різні суб’єкти, які надають дозвільні послуги, відновлюється надання стоматологічної допомоги, яка була заборонена на час карантину.

“При цьому МОЗ видало на своєму сайті рекомендації, як саме треба поводитися і яких протиепідемічних заходів потрібно дотримуватися. В мене дуже велике прохання до всіх наших українців – незважаючи на послаблення карантину, я прошу дотримуватися всіх цих заходів”, – звернувся міністр до народу.

“Я прошу дотримуватися маскового режиму, користуватися антисептиками та всіма рекомендаціями, які МОЗ щодня дає. Це дуже важливо, бо напряму впливає на наше здоров’я. Бережіть себе і будьте здорові!” – наголосив він.