Український політик та волонтер Сергій Притула розповів про політичні плани після перемоги та загалом про сучасний політичний ландшафт.

Перш за все він підкреслив, що потрібно дочекатися перемоги України у цій війні, а далі вже розбиратися. На думку волонтера та політика зараз в Україні триває процес зміни політичного ландшафту. За його словами, це досить цікава тема для аналізу. Притула додав, що чимала гвардія тих, “хто бив себе в груди й розказував, які вони молодці”, просто зникли кудись після нападу Росії на Україну – 24 лютого.

«І кудись позникали всі ті, які казали на одну людину “клоун”, на другого казали “клоун” і так далі», – сказав Притула.

Він підкреслив, що так звані “клоуни” останнім часом цікавіше діють, аніж ті, кого вважали поважними та професійними господарниками.

Додамо, Сергій Притула розповів про прохання про допомогу. За його словами, переважно під час спілкування із ЗСУ чи добробатами є приблизний перелік запитів. Може відрізнятися хіба специфікація необхідного предмету.

“Грубо кажучи, якщо хлопцям, які сидять в окопі, потрібен тепловізор однієї моделі, то нашій диверсійно-розвідувальній групі, яка ходить глибоко в тилу ворога, потрібні гаджети максимально якісні”, – пояснив Притула.

За його словами, постійно в запитах – транспорт. Починаючи з 2014 року, його ніколи не вистачало й не буде, адже армія розрослася.

Також повідомив, що немає великої проблеми з квадрокоптерами, адже їх багато вже роздано, і ще більше буде. Відомо, що зараз на його фонд прийшло 85 коптерів, які були зафрахтовані ще у середині березня.

«У травні я очікую на поставку 200 коптерів і 1 БПЛА. Якраз на безпілотні літальні апарати великий попит. Тому що кілька українських виробників, які забезпечували наше військо у попередні 8 років, евакуювали виробництва, і їм був потрібен час, щоб перезапуститись», – повідомив Сергій Притула.

Сергій Притула зазначив, що часом люди вважають, мов “Байрактар” реально купити десь на бульварі. З одного боку, серце мліє, що вони так щиро намагаються забезпечити військових усім, чим можна. З іншого — розумієш велику некомпетентність.