В Одесі шукають ще одну зниклу під час пожежі в коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу 18-річну дівчину. Із заявою про зникнення в поліцію звернулися її батьки.

За їх словами, дочка не виходила з ними на зв’язок ще з 30 листопада. Про це повідомили в пресслужбі управління Національної поліції в Одеській області.

Правоохоронці з’ясовують, чи могла дівчина знаходиться в будівлі коледжу під час пожежі 4 грудня.

У свою чергу, telegram-канал xydessa повідомляє, що зникла була студенткою коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Таким чином, число зниклих без вісті під час пожежі за останніми даними поліції збільшилася до 14.

Офіційно підтверджено смерть двох людей: студентки Ксенії Бабенко і викладача Ганни Бортюк.

Нагадаємо, що пожежа розгорілася вдень 4 грудня. Вогонь проник майже на всі поверхи. В результаті НП за неофіційними даними загинули від 10 до 15 осіб.

Непрямою причиною пожежі могло стати те, що в будівлі не було опалення. Ймовірно, хтось використовував електричні обігрівачі, що і привело до проблем з проводкою. А на думку Одеської ОДА, причиною пожежі став несправний подовжувач.

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом пожежі. Винним загрожує від 3 до 8 років позбавлення волі.

Одесити масово здавали свою кров для постраждалих, через що в міському центрі переливання крові утворилася гігантська черга.