Колишній віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко закликав президента України Володимира Зеленського повторити подвиг лідера політичної партії “Голос” Святослава Вакарчука та покинути крісло глави держави.

Варто зауважити що напередодні Вакарчук зізнався, що має на меті скласти мандат народного депутата України. Своє рішення артист пояснив тим, що за останні місяці в партії “Голос” змінилися стиль і підходи, і вона перестала асоціюватися з одним лідером.

Другою причиною Вакарчук назвав інформаційний аспект, оскільки в останні роки на нього “постійно намагаються лити інформаційне л…йно, дезінформацію, бруд і відверту маніпуляцію”, а це в свою чергу заважає розвитку партії.

“Володимиру Зеленському є чому повчитися у Святослава Вакарчука! Рік пройшов… Не вийшло в тебе – йди з Богом! Май сміливість і характер визнати це! Візьми ручку та й напиши заяву… Все ж просто…”, – заявив Розенко.

Українці обурені: “Як вже набридли ці екс-політики, які нічого не зробили, а тепер поради роздають”, “Коли він вже закриється?”, “Сподівається на тепле місце у компанії гетьмана?”, “Огидний цинізм”