Денис Повалій, син скандальної співачки, яка зараз живе і працює в Росії, Таїсії Повалій розповів користувачам мережі в Instagram про те, що трапилося горе в сім’ї. У них померла улюблена кішка Ксюша (Пуцля), яка прожила 17 років.

“У Пуцлі реально було дев’ять життів, з яких чотири вона успішно використовувала, плюс половина моєї, – розповів син співачки. – Спочатку, будучи ще маленькою, вона залізла у вольєр до нашого сплячого кавказцю Босару, а він був відомий тим, що з’їв на сніданок пару сусідських котів! Також Пу пережила падіння з балкона 4-го поверху, кілька разів важко хворіла, так що навіть ветеринари радили присипляти… Сподівався, що і цього разу видряпається: мама з бабусею доглядали як могли (останні кілька років вона жила з ними): годували і поїли зі шприца, Але вік вже не той – не витримали нирки…», – розповів Денис.

«Як я вас розумію, Кішки вони такі розумні, і чуттєві… І найголовніше вони чесні… Це завжди важко пережити”, ” мені дуже шкода. Чудова кішечка”, ” я дуже розумію ваше зараз стан. Я сама теж недавно втратила котика йому було 12 років», – співчувають родині Повалій підписники.