Під час зустрічі президента України Петра Порошенка з лідером США Дональдом Трампом сторони обговорили українських політв'язнів в РФ, енергетичну безпеку та підтримку України з боку Штатів.

Про це в інтерв'ю українським каналам розповів сам глава держави, передає Корупція.Інфо

"Про що говорили ми – не є таємницею. Ми, безумовно, говорили про необхідність посилення захисту України, покращенню співпраці, в тому числі і в оборонній сфері. І президент надав відповідні завдання з цього приводу. Деталі тут я розповідати не буду, але ми дуже швидко розвиваємося щодо надання консультативної допомоги з боку США", – сказав Порошенко.

Він зазначив, що просив Трампа підняти питання українських в'язнів Кремля на зустрічі американського лідера з президентом Росії Володимиром Путіним. Також йшлося про енергетичну безпеку Європи. США підтримують думку України про те, що "Північний потік-2" – це політичний проект, який несе загрозу енергетиці.

Популярне: Погрожував, що розповість усе в школі: 76-річний чоловік два роки ґвалтував дитину

"Я можу сказати, що цією зустріччю я дуже задоволений. І я дуже вдячний і президенту Трампу, і державному секретарю Помпею, з яким ми також мали дуже довгу розмову, і пану Болтону. І довга розмова з міністром оборони Меттісом. Ми приділили достатньо уваги нашій співпраці зі США. Дякуємо за підтримку", – сказав Порошенко.