Редакція інформаційного агентства ZIK отримала копію позовної заяви народного депутата Володимира Парасюка про захист честі, гідності та ділової репутації. – повідомляє Корупція.Інфо

Про це повідомляє сайт ZIK.

Підставою для звернення в суд, згідно з позовною заявою, став ролик телеканалу ZIK «Володимир Парасюк, народний депутат України» з телепрограми «По той бік».

Претензії до журналістів депутат висуває у трьох пунктах, і стосуються вони автомобілів, якими він користується, житла, яке винаймає у Києві, та виконання депутатських обов’язків.

«Вищенаведена інформація порушує мої особисті права, що виражається в упередженому ставленні моїх виборців до мене, а саме в моїх громадських приймальнях, на зустрічах з виборцями лунають висновки про мою співпрацю з олігархами, недобросовісне виконання депутатських обов’язків тощо. У зв’язку з неправомірним поширенням Відповідачем широкому колу осіб недостовірної інформації відносно мене, я знаходжусь в стані постійного нервового напруження та стресу, що негативно впливає на виконання моїх посадових обов’язків та на повагу громадян», – йдеться у позові.

Моральну шкоду депутат оцінив у 20 тис. грн.

У коментарі представнику ІМІ у Львівській області Володимир Парасюк пояснив, що неправдивою, на його думку, є «інформація про автомобіль, яким я користуюся, завищена (у програмі ZIK – ред.) ціна мінімум у три рази… Вони в прямому розумінні слова сказали, що автомобіль коштує біля мільйона. Мій автомобіль, згідно з ринковими цінами, коштує всього на всього трішки більше, ніж 250 тисяч гривень. Мене це обурило. Так само з відвідуванням (засідань ВРУ – ред.). Дуже рідко пропускаю, вони сказали, що у мене там дуже неправильне відвідування».

Згідно з електронною декларацією про майно і доходи Володимир Парасюк користується автомобілем Skoda Superb 2011 року випуску. Автомобіль офіційно зареєстрований на чоловіка сестри депутата. Згідно з офіційною декларацією, автомобіль на момент придбання коштував 353 тис. грн. Однак зараз автомобіль цієї моделі коштує від 689 тисяч до 1 млн 373 тис. в залежності від комплектації.

Стосовно відвідувань, зазначає представник ІМІ, то у своїй програмі журналісти використали інформацію з офіційного сайту ВРУ. Згідно з даними електронної реєстрації, депутат пропустив 66% засідань, тоді як згідно з письмовою реєстрацією – лише 17%.