Дитині потрібна операція, на яку у мами хлопчика немає коштів

Демкович Олексійко з’явився на світ на третій нового 2018 року. Мама хлопчика ще зовсім молода, їй всього 15 років. Пологи були важкими і з самого народження малюк бореться за повноцінне життяпише ТСН, , передає Корупція.Інфо

«Спочатку він лежав у травматологічному відділені, потім виникли проблеми неврологічні. Був встановлений діагноз: гідроцефалія (в голівці збирається рідина, яка може пошкодити головний мозок).  Ситуація критична, хлопчику термінова необхідна операція з встановлення шунта. Часу зовсім мало, якщо не поквапитись дитина може залишитися інвалідом», – розповідають волонтери, які допомагають мамі хлопчика в його лікуванні.

Грошей в родині немає зовсім, допомогти молодій мамі просто нікому. До теперішнього часу малюк лікувався за рахунок лікарні.

Популярне: Тепер поїхати до країн ЄС українцям стане складніше: Скільки коштуватиме дозвіл і коли почнуть діяти правила

«Мама у відчаї, що робити далі і де благати про підтримку вона не знає.  Вартість шунта 28 500 грн. Вся наша надія на добрих людей. Будь ласка, не залишайтесь осторонь, подаруйте Льоші шанс на повноцінне життя», – просять волонтери.

Реквізити для допомоги:

Карта Приват банку:  5168 7427 1212 6501

карта Тимощенкова Олександра

При переказі вказати для Олексія.