В одному з районів Харківської області пенсіонерку викинули на вулицю, оскільки у неї були борги по комуналці. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Так, у жінки в місті Лозовому була заборгованість по комуналці в розмірі понад 20 тисяч гривень. За інформацією журналістів, там разом з нею проживали її двоє дорослих синів.

Пізніше з’ясувалося, що квартиру продали на торгах ще три роки тому, однак пенсіонерка продовжувала проживати і не платила комуналку.

«Жінку майже рік вмовляли, щоб звернулась до КПЖУ, зробила договір реструктуризації та сплатила борг, інакше квартиру продадуть», – зазначив начальник Лозівського відділу виконавчої служби Віталій Бунякін.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргомТакож він уточнив, що замість боргів родина наймала адвокатів.

«Боржники продовжували не платити. Займалися тільки тим, що наймали адвокатів, яким вони платили за це гроші. І цю квартиру передали на реалізацію», – уточнив він.

На опублікованих фото видно, як в квартиру заходять представники виконавчої служби. Після довгих заперечень, вже колишня господиня квартири дозволила вивезти речі з квартири.

«У нас викликає, м’яко кажучи, здивування та ситуація, яка зараз виникла. Тому ми звернемося до правоохоронних органів, щоб вони перевірили, чому за таку невелику суму була продана квартира, і чому люди зараз фактично позбавляються житла, і їх виставляють на вулицю», – уточнив секретар Лозового міськради Сергій Коба.