У наступному році офіційний дистриб'ютор Mitsubishi в Україні компанія "Ніко" має передати поліцейським 635 позашляховиків Mitsubishi Outlander. – повідомляє Корупція.Інфо

Саме вона виграла тендер, що був чомусь кваліфікований як оборонний, на поставку патрульних авто. Сума угоди – 959,6 млн. гривень, передає "Главком".

Минулого року ця компанія вже була переможцем тендеру на поставку українським копам майже трьохсот автомобілів 104 Renault Duster і 192 Renault Dokker на суму 122,5 млн. гривень.

Очільник МВД Арсен Аваков перший поліцейський Mitsubishi Outlander презентував ще влітку, але тоді їх закупка була під питанням. Не вистачало згоди інвестора, яким виступає японський уряд, оскільки машини купуються у рамках Кіотського протоколу. Тим не менше, після візиту в Токіо Авакова та його заступниці Анастасії Дєєвої добро на купівлю саме цих позашляховиків було отримано.

За інформацією видання, це не перша покупка машин для патрульних за кіотські гроші. У 2012 році український уряд підписав контракт на поставку гібридних патрульних машин Toyota Prius, причому укладений він був безпосередньо між Україною та акціонером Toyota – компанією Sumitomo Corporation.

Mitsubishi Outlander, що надійдуть поліцейським, відрізняються від стандартних представників свого класу. Українські копи їздитимуть на модифікації кросовера PHEV, що розшифровується як гібридний електромобіль, який можна заряджати.