Загибла в Італії 33-річна російська модель, зірка Playboy Галина Федорова могла бути причетна до шпигунства. Таку версію озвучили італійські правоохоронці за результатами експертизи.

Галина Федорова загинула неподалік від узбережжя острова Сардинія. Слідство розглядає сьогодні кілька версій трагедії.

Офіційна версія смерті моделі: захлинулася морською водою під час купання. Але вона може бути змінена, оскільки експерти, які досліджували тіло Федорової, вважають, що могло бути і насильницьке утоплення.

У вбивстві на даний момент підозрюють британського фотографа Євгена Таранова, на запрошення якого Федорова прибула до Італії на зйомки. Більш того, джерела видання The Sun розповіли, що місцеві правоохоронці не виключають також, що фешн-фотозйомки могли бути “прикриттям” шпигунської місії, оскільки в човні, яким користувалися модель і фотограф, були знайдені не тільки фотоапарат, але і дрон-безпілотник. А неподалік від місця події знаходиться полігон НАТО.

“Ми повинні переконатися, що це не було прикриттям для шпигунської місії”, – заявив The Sun джерело в поліції.

Фотограф затриманий італійцями під підписку про невиїзд. За його версією, він і модель, відпливши на човні від берега, вирішили скупатися. Поставили човен на якір, але сильна течія віднесла її дуже далеко. Фотографа рятувальники знайшли через півтори години після того, як він опинився у відкритому морі. Він був живий. Модель не змогла протриматися так довго і загинула.

Однак італійські правоохоронці не вірять версії фотографа на сто відсотків, так як патологоанатоми виявили на тілі Галини Федорової сліди, які можуть бути свідченнями насильницького утоплення.

Крім того, в човні було знайдено і порожню пляшку алкоголю. Нещодавно на Сардинію прибула мати моделі для прощання з дочкою. Вона написала в соцмережі, що човен, на якому знаходилася її дочка, не віднесло в море, а він перекинувся через великі хвилі. Передбачається, що Федорова буде кремована, а її прах вивезений на батьківщину.

“Рятувальники знайшли Галю, вона плавала спиною вгору. Їй намагалися надати першу медичну допомогу, але ці старання були марні”, – процитувала мати Федорової версію фотографа, яку він розповів після трагедії.