Пару зняли на відео

Гості готелю "Ермітаж" в Монте-Карло, Монако, зайнялися сексом на відкритому балконі, прямо над легендарним автодромом, де проходила гонка Формули-1. Про це повідомляє видання The Sun., передає Корупція.Інфо

Пару зняли на відео інші постояльці п'ятизіркового готелю. Відео швидко розійшлося по соцмережах.

Гонка Гран-прі Монако відбулася 27 травня в Монте-Карло. Заїзд виграв Даніель Ріккардо з Red Bull. Другим фінішував Себастьян Феттель (Ferrari), а третє місце зайняв Люіс Хемілтон (Mercedes).

Наступна гонка – Гран-прі Канади, пройде 10 червня в Монреалі, на автодромі імені Жиля Вільньова.

Популярне: "Якщо сукупний дохід більше 6900": Хто в Україні більше не отримає субсидії

Пілот команди Ferrari, фінський гонщик Кімі Райкконен, опинився в центрі секс-скандалу – його звинувачують в домаганнях.

Як повідомляється, офіціантка одного з ресторанів в канадському Монреалі повідомила в своєму блозі, що під час обслуговування столика, за яким сидів чемпіон Формул-1, він дозволяв собі чіпати її за груди і пропонував усамітнитися. Дівчина не вказала на Райкконена безпосередньо, а лише зробила натяк.

Незважаючи на визнання, офіціантка не збирається подавати заяву в поліцію, але вимагає грошову компенсацію.

Сам Райкконен і його представники заперечують факт домагань. Адвокати пілота вже подали відповідну заяву в поліцію після того, як стало відомо про заяву передбачуваної жертви.